Regionalny Konkurs Nauk Przyrodniczych ŻBIK

zbik logoGimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w Regionalnym Konkursie Nauk Przyrodniczych "ŻBIK".

I etap - odbędzie się w I tygodniu grudnia 2015 r. Uczestnicy konkursu w dwuosobowych zespołach przystąpią do testu wiedzy, składającego się z 10 zadań problemowych z zakresu przyrody w szkole podstawowej.

12 najlepszych zespołów, wyłonionych po I etapie konkursu, przystąpi do II etapu, który odbędzie się w dniu 11 lutego 2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie. Wówczas zespoły uczniowskie zademonstrują samodzielnie przygotowane doświadczenie przyrodnicze oraz jego dokumentację w postaci prezentacji multimedialnej w programie PowerPoint.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać do 26 listopada przesyłając Kartę zgłoszeniową na adres Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie.

Wszystkim uczestnikom II etapu konkursu zapewniamy dyplomy, a zwycięzcom nagrody rzeczowe.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu pdf-ico