Jury II Podkarpackiego Festiwalu Piosenki Europejskiej

Przewodniczący:

• Katarzyna Paulo-Pilat - absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec, oraz Wydziału Wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Umiejętności wokalne doskonaliła u tak znamienitych pedagogów jak prof. J. Romańska i prof.  R.Cieśla, a także na kursach Wokalistyki Operowej w Krynicy. Przez szereg lat współpracowała z zespołami wokalnymi i wokalno-instrumentalnymi działającymi w Rzeszowie. Jako solistka i kameralistka bierze udział w licznych koncertach środowiskowych. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Muzycznych nr2 im. W.  Kilara w Rzeszowie i Szkole Muzycznej w Głogowie Młp.

Członkowie:

• Małgorzata Płaneta-Zając - muzyk, nauczyciel fortepianu w ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie. Od kilkunastu lat prowadzi cykl audycji Chopinowskich oraz muzyczne spotkania środowiskowe . Prowadziła także wiele koncertów karnawałowych w Teatrze Maska i Filharmonii Podkarpackiej . Uczniów swych prezentowała na konkursach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Dwukrotnie w Paryżu jej uczniowie zdobyli najwyższe lokaty w swoich kategoriach wiekowych .
  • Krzysztof Mroziak – pianista, akordeonista, kompozytor, aranżer, nauczyciel ZSM nr 2 w Rzeszowie. Absolwent dwóch wydziałów Akademii Muzycznej w Krakowie (Wydział Instrumentalny oraz Wydział Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki). Brał udział w wielu festiwalach muzycznych m.in. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Sopot Top Trendy Festival, FAMA. Kierownik muzyczny Rzeszowskiego Święta Wokalnego. Kompozytor muzyki do spektakli teatralnych. Autor aranżacji na orkiestrę symfoniczną i zespoły kameralne. Współpracował z Justyną Steczkowską, Mariką, Krzysztofem Iwaneczko, Markiem Kaliszukiem, Aro Kłusowskim czy Natalią Lubrano.