• slajd7
  • slajd8
  • slajd9

Gimnazjum nr 2 najlepsze w piłce ręcznej!

puchar dyrektora 2017 12Przy pięknej, słonecznej pogodzie w dniu 6 czerwca na obiektach sportowych przy ul. Chopina rozegrany został XVIII turniej piłki ręcznej chłopców szkół gimnazjalnych o "Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie". Drużyna gospodarzy okazała się mało gościnna i zajęła I miejsce w zawodach. Na dalszych pozycjach uplasowały się reprezentacje Gimnazjum nr 9, Gimnazjum nr 8, Gimnazjum nr 4 i Gimnazjum Sióstr Pijarek. W spotkaniu finałowym G2 pokonało G9 (9:4), a o III miejsce G8 wygrało z G4 (6:3).

W ramach promocji piłki ręcznej rozegrane zostało spotkanie reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych, w którym Zespół Szkół Elektronicznych 12:11 pokonał zespół III LO w Rzeszowie.
Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Michałowi Ulakowi z Gimnazjum nr 2, królem strzelców został Michał Głuszko z Gimnazjum nr 8, a najlepszym bramkarzem wybrano Samuela Kępuchar dyrektora 2017 14dziora również z Gimnazjum nr 2. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a wyróżniający się zawodnicy nagrody indywidualne. Na zakończenie turnieju w ramach integracji uczestnicy spotkali się na wspólnym grilowaniu. GRATULUJEMY!

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 2: Patryk Golema kl. 3a, Daniel Tereszkiewicz kl. 3a, Kacper Marcinek kl. 3a, Seweryn Sołtys kl.3b, Michał Ulak kl. 3d, Maksymilian Gajewski kl. 3d, Eryk Hadała kl. 2a, Hubert Witalec kl. 2a, Samuel Kędzior kl.2d, Kacper Wilk kl. 2d, Michał Sawiuk kl. 1c, Sebastian Naja kl. 1c, Patryk Cyran kl.1c, Tomasz Sowa kl. 1c, Oskar Dowhan kl. 1d