• slajd7
  • slajd8
  • slajd9

Piłkarze ręczni naszej szkoły WICEMISTRZAMI województwa podkarpackiego

gimnazjada final 2017 11Piłkarze ręczni Gimnazjum nr 2 odnieśli bardzo duży sukces zdobywając tytuł wicemistrza woj. podkarpackiego. Zajęli  II gimnazjada final 2017 16miejsce na ponad czterysta szkół gimnazjalnych w województwie. Finał wojewódzki rozegrany został w Rzeszowie w hali sportowej przy ul. Miłocińskiej, a honorowy patronat objął Starosta Rzeszowski.
W zawodach finałowych nasi zawodnicy pokonali reprezentacje Gimnazjum w Przecławiu i Haczowie, a w ścisłym finale ulegli Gimnazjum nr 1 w Przeworsku. Nasi zawodnicy zdobyli też wyróżnienia indywidualne: Michał Ulak z kl. 3d został królem strzelców, a Samuel Kędzior z kl. 2d został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz medale i nagrody indywidualne. Organizatorami zawodów finałowych był PWSZS i UKS Juvenia działający przy Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie.

Reprezentacja G-2 w Rzeszowie: Michał Ulak kl. 3d, Maksymilian Gajewski  kl. 3d, Patryk Golema  kl. 3a, Kacper Marcinek  kl. 3a, Daniel Tereszkiewicz kl. 3a, Seweryn Sołtys kl. 3b, Samuel Kędzior kl. 2d, Kacper Wilk kl. 2d, Eryk Hadała kl. 2a, Michał Sawiuk kl. 1d, Sebastian Naja kl. 1c, Patryk Cyran kl. 1c, Tomasz Sowa kl. 1c, Kacper Pańczak kl. 1c, Oskar Dowhan kl. 1b
Trener: Grzegorz Jamrozek