W jakich państwach produkuje się najlepsze samochody?

W jakich państwach produkuje się najlepsze samochody?

To bardzo dobre pytanie, szczególnie dla osób, które interesują się motoryzacją. Oczywiście wszyscy cenimy i kojarzymy niemieckie marki samochodów. Są nimi: Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen, Opel, Porsche. Te auta są oczywiście rozchwytywane na rynku. Wypada wymienić również marki francuskie, takie jak: Peugeot oraz Citroen, japońskie – Toyota, Honda oraz Suzuki, koreańskie – Kia oraz Hyundai oraz amerykańskie – Ford i Chevrolet. O tym wiedzą wszyscy. Coraz więcej Polaków sprowadza samochody z Kanady https://bestclassiccar.eu.Import samochodów z Kanady. Co musimy wiedzieć?


Na pewno do ceny detalicznej każdego auta, jakie chcemy sprowadzić z odległej Kanady, musimy także doliczyć koszty transportu (zależne od tego, do jakiego europejskiego portu chcemy je transportować, a stamtąd do Polski) oraz niezwykle istotna jest opłata celna. To wszystko składa się na całościowy koszt samochodów z Kanady.Jakie są najczęściej kupowane marki samochodów przez Polaków?


Często decydujemy się na zakup niemieckich aut, takich jak Mercedes, Volkswagen lub BMW. Popularne są również auta produkowane przez koncern Audi. Na uwagę zasługują także amerykańskie Fordy. Te cieszą się sporą popularnością w naszym kraju.