Nasze Przedszkole powstało z myślą zapewnienia dziecku rodzinnej i przytulnej atmosfery. Bajadurka to przedszkole kameralne, bezpieczne, przyjazne dzieciom i rodzicom. Nasze Przedszkole jest placówką o edukacyjną z zajęciami zintegrowanymi z językiem angielskim od drugiego semestru. Przedszkole Jaś i Małgosia posiada. Niepubliczne przedszkole wilanów mieści się na Kabatach, w pobliżu końcowej stacji metra. Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą. Nasze Przedszkole znajduje się w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego, w cichym i spokojnym jego zakątku, z dala od głównej ulicy. Przedszkole mieści się w piętrowym, wyremontowanym budynku. Nasze przedszkole zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb warunkach. Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu także wpadło w wir zabaw karnawałowych. Tego dnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj pozostawiając pod choinką prezenty dla wszystkich grup. Przedszkole organizuje i udziela wychowankom i ich rodzicom pomocy psychologiczno-wychowawczej. Przedszkole pierwszym miejscem, w którym Twoje dziecko staje się samodzielne. BABY HOME to przedszkole dbające o rozwój dzieci w sferach edukacyjnej, społecznej i emocjonalnej oraz ukierunkowane na język angielski. Przedszkole czynne 10,5 godziny dziennie! Jak na dobre przedszkole przystało, rozkład dnia obejmuje również pożywne i smaczne posiłki oraz czas na odpoczynek. Przedszkole jest placówką niepubliczną, która zajmuje się wczesnym wspomaganiem. Nasze prywatne przedszkole jest kameralne, gdyż chcemy, aby dzieci czuły się u nas, jak u siebie w Domu. Nasze przedszkole realizuje ideę wychowania opartego na chrześcijańskich wartościach. W trakcie spotkania pisarka, ku uciesze dzieci, rozdawała autografy, a nasze przedszkole wzbogaciło się o nowe książki. Przedszkole dysponuje ogromnym placem zabaw, na którym dzieci będą przebywać przez większość dnia. Nasze niepubliczne przedszkole mieści się w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Przedszkole Verte, zaprasza rodziców do szczególnego miejsca, gdzie Państwa dzieci spędzą radosne i szczęśliwe dzieciństwo. Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu zaprezentowało znaną i lubianą bajkę. Nasze przedszkole to dwukondygnacyjny budynek. Safari umożliwia blokowanie ciasteczek zewnętrznych firm, czy chociażby uruchamianie stron internetowych w specjalnym, wydzielonym środowisku (piaskownicy). Przedszkole posiada trzy przestrzenne, dobrze nasłonecznione sale dydaktyczne. Przedszkole „Jarzębinka” to miejsce przyjazne dziecku, miejsce, w którym dzieci będą czuły się jak we własnym domu – pełnym ciepła, bezpieczeństwa, tolerancji.