Bellamy to eleganckie meble dziecięce wysokie klasy, które w wygodny sposób pozwalają rodzicom urządzić dziecku jego pierwszy pokoik

Meble Bellamy z kolekcji Ines to propozycja dla wymagających wielbicieli ponadczasowej klasyki. Biurko zaprojektowane z dbałością o szczegóły, proste w formie o minimalistycznym designie. Lampa Simple dostępna jest również w wersji z przewodem w kolorowym oplocie z drewnianymi kulkami (opcja za dopłatą). Bellamy https://mifili.pl/59-bellamy to eleganckie meble dziecięce wysokie klasy, które w wygodny sposób pozwalają rodzicom urządzić dziecku jego pierwszy pokoik. Lampa Simple z kolekcji Elegance. SiMPLE to kolorowe, radosne wzornictwo połączone z wyjątkową dbałością o każdy detal. Kolekcja SiMPLE to zestaw mebli opracowany dla dzieci w wieku. Łóżeczko Lotta dzięki swojej prostocie, bezpieczeństwu oraz wielu praktycznym rozwiązaniom pozwala na realizacje podstawowych potrzeb dziecka, a także daje mu poczucie samodzielności i niezależności. Łóżko 80x200 jest uzupełnieniem kolekcji Simple dedykowanej starszym dzieciom oraz nastolatkom. W zestawie z krzesełkami kolekcji SiMPLE stolik “PLAY” zapewni Twojemu dziecku doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i zabawy. Łóżeczko Up to doskonała propozycja od Bellamy dla osób ceniących pragmatyzm, kochających minimalizm oraz poszukujących funkcjonalnych mebli na lata. Kolekcja Lotta to prostota, minimalizm i ponadczasowa elegancja. Kolekcja SiMPLE to zestaw mebli opracowany dla dzieci w wieku. Wszystkie produkty z linii SIMPLE i innych kolekcji, cechują się niespotykaną jakością idącą w parze z wyglądem, funkcjonalnością, ale także przystępną ceną. Lampa Simple z kolekcji Elegance od polskiej firmy YoungDECO inspirowana jest najnowszymi trendami designu. Meble Bellamy z serii Pinette to udane połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Uniwersalizm stylu oraz neutralna, aczkolwiek bardzo elegancka i subtelna biel mebli Bellamy świetnie się sprawdzą przy aranżacji pokoju dla chłopca, jak i dziewczynki. Znajdź u nas zestaw Bellamy idealny dla siebie i swojego dziecka. Zestaw Nomi to starannie skomponowany zestaw mebli Bellamy dedykowany dzieciom już od wieku niemowlęcego, który można nabyć w sklepie lampsandco. Unikalna konstrukcja mebla pozwala na łatwe przetransformowanie typowego, niemowlęcego łóżeczka w wygodny, dziecięcy tapczanik ,a jednocześnie spójną z pozostałymi meblami z kolekcji Simple całość. Meble Bellamy w tym zestawie to: łóżko dziecięce oraz biurko. Obok łóżka rozsuwanego i piętrowego to już trzeci mebel w kolekcji SiMPLE przeznaczony do spania i wypoczynku. W kolekcji Lotta prezentujemy trzyszufladową, pojemną komodę. Komoda Bellamy z kolekcji Simple posiada nowoczesne wzornictwo, bazujące na połączeniu dwóch kolorów - delikatnej śmietanki oraz dębu.